KONTAKTA OSS

KONTAKT
Vi svarar gärna på dina frågor om våra produkter.
3.jpeg

Marcus Eriksson

VD, Försäljningschef
Tel: +46 708 99 09 41
E-mail: marcus@scandiasteel.se

Scandia Steel
Vasagatan 10
111 20 Stockholm
Sweden

24.jpeg

mariana sääf bohman

Försäljning, Sverige
Tel: +46 70 630 08 85
E-mail: mariana@scandiasteel.se

Scandia Steel
Vasagatan 10
111 20 Stockholm
Sweden

15.jpeg

Johannes Grahn

Logistik och försäljning, Sverige
Tel: +46 702 95 04 06
E-mail: johannes@scandiasteel.se

Scandia Steel
Vasagatan 10
111 20 STOCKHOLM
Sweden

25.jpeg

Hannu Jokiniemi

Försäljning, Finland
Tel: +358 405 646 111
E-mail: hannu@scandiasteel.se

Scandia Steel
Korkinmäenkuja 5
33820 Tampere
Finland

2.jpeg

Thorulf Hamfors

Grundare, Teknisk chef
Tel: +46 703 13 12 11
E-mail: thorulf@scandiasteel.se

Scandia Steel
Vasagatan 10
111 20 Stockholm
Sweden

26.jpeg

Lena Cronhamn

CFO, Sverige
Tel: +46 73 787 97 58
E-mail: lena.cronhamn@scandiasteel.se

Scandia Steel
Vasagatan 10
111 20 Stockholm
Sweden

11.jpeg

Nerijus Ambrazaitis

Produktionsansvarig
Tel: +370 62 08 22 74
E-mail: nerijus@scandiasteel.se

Scandia Steel
Vytauto 151
97133 Kretinga
Lithuania

19.jpeg

Jurgita KairienĖ

Inköpschef
Tel: +370 665 240 15
E-mail: purchase@scandiasteel.se

Scandia Steel
Vytauto 151
97133 Kretinga
Lithuania

10.jpeg

Mantas Kontrimas

Logistik
Tel: +370 68 72 77 93
E-mail: logistics@scandiasteel.se

Scandia Steel
Vytauto 151
97133 Kretinga
Lithuania

scandiasteel-portraits-001a-4096px-scaled-e1668425514620.jpg

Asta Jakavičė

scandiasteel-portraits-002a-4096px-scaled-e1668425649826.jpg

Lina Daukšaitė

CFO, Litauen
Tel: +370 611 23 420
E-mail: lina@scandiasteel.se

Scandia Steel
Vytauto 151
97133 Kretinga
Lithuania

8.jpeg

RŪta RimkĖ

Lager & Kvalitet
Tel: +370 611 23 458
E-mail: rimke@scandiasteel.se

Scandia Steel
Vytauto 151
97133 Kretinga
Lithuania

16.jpeg

Viktorija Zajančauskaitė

© Copyright 2022 Scandia Steel